Баня на дровах

Ще Геродот описував перші лазні в Україні. І описував величезну користь і задоволення, які отримує людина від процесу. Сучасні лікарі повністю погоджуються з древнім істориком – баня окрім того, що корисна для здоров’я, вона продовжує життя і уповільнює процеси старіння.

Баня «вДрова» збудована за давніми українськими традиціями. Сама парильня обшита натуральним деревом – липою, загальним розміром 4х4 м і вміщає до 10 чоловік. Кімната відпочинку зроблена з акації, що має позитивний вплив на дихальні шляхи.

Для цілющого ефекту гріються на полицях близько години, а потім йдуть у кімнату відпочинку. Важливо, що для оздоровлення у лазні п’ють трав’яний чай, квас – це допомагає виведенню шлаків та омолодженню всього організму.

Повноцінна баня неможлива без віника. Наші віники готує банщик, дотримуючись спеціальних секретних дій, аби віник приносив окрім задоволення ще й здоров’я. Його аромати лікують захворювання дихальних шляхів, саме використання поліпшує кровообіг, допомагає відновити сили.

Вартість відвідання 200 грн - 1 година, 350 грн - 2 години, 500 грн - 3 години. Кожна наступна година 150грн.

Додаткові витратні матеріали (тапочки, простирадла, рушники, віники) оплачуються відвідувачами окремо.

  • віники дубові з травами - 70 грн
  • віники березові - 70грн
  • тапочки - 20 грн
  • простирадло - 20 грн
  • рушники - 20 грн

Російська баня «вДрова» подарує Вам сповнення енергією, покращить стан здоров’я, поліпшить загальний стан організму. До ваших послуг – рушники, простирадла, ароматичні масла, віники, банні капці, а також вправні банщик та масажист. А також всі необхідні зручності та найголовніше – прямий вихід у озеро. 

View the embedded image gallery online at:
http://vdrova.com.ua/poslugi/banya-na-drovah#sigFreeIdbeaf9ced20