Про нас

Комплекс сімейного відпочинку «вДрова» - поєднання приємного з корисним, адже ми розташувалися у сосновому лісі, поряд з річкою та озером. Бажання зробити комфортний, та у той же час максимально близький до природних умов відпочинок, надихнули нас на облаштування території у 5 тисяч квадратних метрів поблизу села Кам’янка під Житомиром.

Чисте і свіже повітря, п’янкий аромат сосен разом зі смачною їжею та розвагами на певний час перенесуть Вас у безтурботний світ релаксу після напруженого робочого тижня, наповнять енергією природи і надихнуть на нові життєві успіхи.

У нас Ви зможете зупинитися на відпочинок на декілька днів – для Вас комфортабельні номера зі зручностями, ресторан, альтанки, басейн. Якщо Ви прихильник тихого полювання чи риболовлі – у Вашому розпорядженні ліс, озеро та річка. Тут багато грибів, ягід, тварин та риби – саме те, що потрібно для повноцінного відпочинку душею та тілом. Для дітей передбачено ігрові майданчики та розваги.

Ми зробимо Ваші гостини «вДрова» яскравими та незабутніми. Приїжджайте та насолоджуйтесь відпочинком, а ми подбаємо про все інше.