Катання верхи

Катання верхи на конях – просто відмінний активний відпочинок для дітей та дорослих.

Ще півтора століття тому катання верхи на конях було справою звичною для кожного, діти змалечку привчалися сидіти в сідлі, жодна подорож не обходилася без «кінської сили». Час летить і прогрес не стоїть на місці. Тепер коней замінили автомобілі. Проте, машина ніколи не замінить живу істоту, тим більше таку вірну і ласкаву. Недарма у сучасному світі народився такий вид терапії як іпотерапія – спілкування з конем, що лікує багато розладів психологічного (і не тільки) характеру.

Окрім цього, катання верхи – просто відмінний активний відпочинок для дітей та дорослих.

Комплекс «вДрова» пропонує 5 спокійних, перевірених часом коней, які ідеально підходять для тих, хто вперше в сідлі. Характер наших коней стане першим фактором забезпечення Вашої безпеки – кінь не викине вершника з сідла, не брикатиметься і не влаштовуватиме «ігри» з іншими конями.

Другим фактором безпеки буде інструктор, який, при потребі, буде знаходитися весь час поруч, проведе інструктаж по техніці безпеки. Навчить Вас як сідати в сідло, як керувати конем. Якщо Ви досвідчений вершник, інструктор супроводжуватиме поруч на іншому коні.

Ми гарантуємо Вам незабутню прогулянку верхи сосновим лісом, у якому розташовано наш комплекс відпочинку «вДрова».

Час прогулянки складає 40 хвилин і коштує 250 грн.   

View the embedded image gallery online at:
http://vdrova.com.ua/servis/katannya-verkhi#sigFreeIda7eb029196