Рибалка

На території «вДрова» ми спеціально облаштували ідеальне місце для любителів посидіти з вудочкою чи спінінгом – штучне озеро.

Рибна ловля для кожного має особливе значення – це гарно проведений час у компанії друзів-однодумців, родини, чи можливість побути на самоті, насолоджуючись процесом. Так чи інакше, ловля риби – щоразу різна пригода. Досвідчені рибалки, виходячи на полювання, оцінюють багато факторів, найпершим з яких є місце для риболовлі.

На території «вДрова» ми спеціально облаштували ідеальне місце для любителів посидіти з вудочкою чи спінінгом – штучне озеро. Розташоване воно у «таємному» затишному місці серед соснового лісу. В озері вдосталь коропів, карасів, товстолобика.

Ловля риби у нашому ставку безкоштовна! Ви платите лише за зловлену рибу – кожний кілограм 150 грн. Наші кухарі також можуть її приготувати за Вашим бажанням, але ціна тоді буде вищою – 200 грн за кожний кілограм.  

Якщо душа бажає більшого простору – організовуємо виїзд на сусіднє велике озеро з необхідним обладнанням та переїзною кухнею. Вартість такої послуги складає 2000 грн. за компанію з 5 осіб.

Забули вудочки чи не планували риболовлю, але закортіло скуштувати власноруч зловлену рибу? Не біда! У нас можна взяти вудочки на прокат і насолодитися процесом не залежно від того, досвідчений Ви рибалка чи початківець.

Головне – мати хороший і позитивний настрій, адже удача у рибальській справі – річ примхлива. Тому, беріть гарний настрій – і гайда до нас на відпочинок!

View the embedded image gallery online at:
http://vdrova.com.ua/servis/ribalka#sigFreeId6a77b8639c